Προγραμματισμός Συναντήσεων στο ΕΚΦΕ

• Την Τρίτη 21 Δεκεμβρίου 2010 θα πραγματοποιηθεί συνάντηση για τη Φυσική Λυκείου την οποία καλούνται να παρακολουθήσουν οι εκπαιδευτικοί του 3ου Γραφείου.
  • Την Τετάρτη 22 Δεκεμβρίου 2010 θα πραγματοποιηθεί συνάντηση για τη Φυσική Λυκείου την οποία καλούνται να παρακολουθήσουν οι εκπαιδευτικοί του 2ου Γραφείου.
  • Την Τρίτη 11 Ιανουαρίου 2011 θα πραγματοποιηθεί συνάντηση για τη Χημεία Λυκείου την οποία καλούνται να παρακολουθήσουν οι εκπαιδευτικοί του 3ου Γραφείου (η συνάντηση ήταν αρχικά προγραμματισμένη για την Τρίτη 7 Δεκεμβρίου 2010 αλλά αναβλήθηκε λόγω της προγραμματισμένης για αυτή την ημέρα συνέλευσης των εκπαιδευτικών).
  • Την Τετάρτη 12 Ιανουαρίου 2011 θα πραγματοποιηθεί συνάντηση για τη Βιολογία Λυκείου την οποία καλούνται να παρακολουθήσουν οι εκπαιδευτικοί του 2ου Γραφείου (η συνάντηση ήταν αρχικά προγραμματισμένη για την Τετάρτη 15 Δεκεμβρίου 2010 αλλά αναβλήθηκε λόγω της απεργίας που πραγματοποιήθηκε αυτή την ημέρα).
 Όλες οι παραπάνω συναντήσεις θα πραγματοποιηθούν στο εργαστήριο του ΕΚΦΕ (Ακροπόλεως 53 Νίκαια) από 11.00 έως 13.30.
Τελευταία Ενημέρωση στις Τετάρτη, 24 Οκτώβριος 2012 12:21