Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός για την επιλογή ομάδων μαθητών που θα συμμετάσχουν στην 9η Ευρωπαϊκή Ολυμπιάδα Επιστημών - EUSO 2011

Η Πανελλήνια Ένωση Υπευθύνων Εργαστηριακών Κέντρων Φυσικών Επιστημών (ΠΑΝΕΚΦΕ) προκήρυξε και φέτος τον «Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό για την επιλογή ομάδων μαθητών που θα συμμετάσχουν στην 9η Ολυμπιάδα Επιστημών - EUSO 2011 που πραγματοποιείται υπό την αιγίδα του ΥΠΕΠΘ. Στα πλαίσια αυτά το ΕΚΦΕ Πειραιά ? Νίκαιας ενημερώνει ότι θα οργανώσει και φέτος τον Τοπικό Διαγωνισμό ο οποίος θα διεξαχθεί το Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2010 από ώρα 9:00 ? 13:00 στα εργαστήρια του ΕΚΦΕ ? Ακροπόλεως 53 Νίκαια. Οι λεπτομέρειές του Διαγωνισμού περιγράφονται στο συνημμένο έγγραφο.
Τελευταία Ενημέρωση στις Παρασκευή, 29 Οκτώβριος 2010 15:43